Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!

Metoda usuwania niechcianego owłosienia przy wykorzystaniu zaawansowanego lasera stanowi bezbolesną i wygodną alternatywę dla innych sposobów depilacji. To prosta droga do jedwabiście gładkiej skóry. Poddaj się zabiegowi w gabinecie dr Kopaczyński, by uniknąć podrażnień i zapewnić sobie trwały efekt. Bogate doświadczenie naszych specjalistów oraz zaawansowane urządzenie laserowe gwarantują wysoki komfort i niezawodną skuteczność depilacji w wybranym obszarze.

Depilacja laserowa w Poznaniu - sposób na gładką skórę

Usuwanie niechcianego owłosienia zajmuje dużo czasu i zwykle wiąże się z dolegliwościami bólowymi. Można ich jednak uniknąć, decydując się na nieinwazyjny, laserowy zabieg w naszym gabinecie w Poznaniu. Jego skuteczność opiera się na niszczeniu cebulek włosów i odżywiających je naczyń poprzez wykorzystanie światła, które wnika przez skórę. Barwnik włosa wchłania je, a następnie ulega ono przekształceniu w ciepło. Mimo zniszczenia cebulek włosów, otaczające je tkanki pozostają nienaruszone.

Zabieg depilacji laserowej w gabinecie dr Kopaczyński to gwarancja długotrwałego efektu. Warto jednak wiedzieć, że pod wpływem światła zniszczeniu ulegają wyłącznie włosy w fazie wzrostu. Oznacza to, że w celu uzyskania gładkiej skóry należy poddać się działaniu lasera kilkakrotnie.

medycyna estetyczna poznań

Laserowe usuwanie owłosienia w Poznaniu - nieinwazyjne i bezpieczne

Aby uzyskać najlepszy efekt, zdecyduj się na serię zabiegów. Ich ilość uzależniona jest nie tylko od rodzaju skóry, ale też od wybranego obszaru. W gabinecie dr Kopaczyński oferujemy depilację laserową:

 • łydek
 • pach
 • ud
 • ramion
 • twarzy
 • brzucha
 • pleców
 • okolicy bikini (bikini płytkie i głębokie brazylijskie)
usuwanie owłosienia

Aby trwale usunąć owłosienie, zwykle potrzebnych jest 8 zabiegów, wykonywanych w 6-tygodniowych odstępach. Wszystko jednak zależy od indywidualnych uwarunkowań naszych Klientek i Klientów. Wykorzystanie zaawansowanego urządzenia laserowego gwarantuje nie tylko wyjątkową skuteczność, ale też brak dolegliwości bólowych, wynikający z zastosowania unikalnego systemu chłodzenia naskórka 360º. Innowacyjne urządzenie zostało wyposażone w szeroką gamę głowic, moc do 5000 W oraz laser diodowy VI generacji. To bezpieczny wybór dla każdej skóry, niezależnie od jej fototypu.

Laserowa depilacja w Poznaniu - konsultacje

Chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia na stałe? Skonsultuj się z naszym specjalistą, który oceni stan Twojej skóry i upewni się, że nie istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Laserowe usuwanie włosów nie jest bowiem możliwe w poniższych przypadkach:

 • infekcje skóry w poddawanym depilacji obszarze
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • obecność znamion barwnikowych i tatuaży w depilowanym obszarze
 • istnienie chorób autoimmunologicznych, takich jak łuszczyca, bielactwo czy twardzina
 • nadwrażliwość na substancje wybielające
 • przyjmowanie doustnych retinoidów
 • stosowanie retinoidów miejscowo – należy je odstawić 4 tygodnie przed zabiegiem
 • chorób – cukrzycy i epilepsji
 • przyjmowanie leków i ziół światłouczulających, np. nagietka, dziurawca i ziół tybetańskich

Wykorzystywany w naszym gabinecie laser do usuwania owłosienia jest nie tylko skuteczny, ale też szybki i delikatny. Praca urządzenia opiera się na zastosowaniu wysokiej częstotliwości 20 Hz oraz krótkich impulsów w trybie dynamicznym.

zabieg depilacji laserowej

Depilacja laserowa - opinie

Ze względu na swoją skuteczność, usuwanie owłosienia laserem cieszy się obecnie dużą popularnością. Najlepsze rezultaty osiągają osoby posiadające ciemne włosy, zawierające większą ilość melaniny niż włosy jasne. To dlatego, że światło lasera zostaje wchłonięte przez barwnik. Efekt zależy nie tylko od barwy owłosienia, ale też od odcienia skóry. Specjalista w gabinecie dr Kopaczyński ustawia parametry urządzenia w oparciu o indywidualne uwarunkowania Klientek. Przykładowo, najlepszą skuteczność w przypadku ciemnej skóry można uzyskać poprzez zastosowanie długich impulsów.

Laserowa depilacja w Poznaniu wzbudza duże zainteresowanie zwłaszcza wśród osób z zaburzeniami hormonalnymi, zmagającymi się często z problemem nadmiernego owłosienia w wybranych obszarach ciała. Doskonałe opinie Klientek naszego gabinetu są najlepszym dowodem na skuteczność zabiegów z wykorzystaniem zaawansowanego urządzenia.

Depilacja laserowa w Poznaniu - cennik

Cena jednorazowego zabiegu w gabinecie dr Kopaczyński zależy od poddawanej mu okolicy oraz jej powierzchni. Możesz także zdecydować się na zakup pakietu, obejmującego depilację laserową kilku okolic. Aby poznać szczegóły, zapoznaj się z naszym cennikiem. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz konsultacji z naszymi specjalistami.

Usuwanie owłosienia metodą laserową nie wymaga rekonwalescencji po przeprowadzeniu zabiegu. Warto jednak unikać stosowania zawierających alkohol preparatów na poddaną depilacji skórę, a także zrezygnować z peelingów oraz złuszczania naskórka w okresie 2 tygodni od wizyty w naszym gabinecie. Specjalista z pewnością zaleci również rezygnację z sauny, basenu, opalania i samoopalaczy przez 3 tygodnie od przeprowadzenia zabiegu. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyznaczymy dogodny dla Ciebie termin wizyty.

ZOBACZ WIDEO Z ZABIEGÓW

Jak działa laser depilacyjny?
Ile trzeba wykonać zabiegów?
Czy barwa włosa ma znaczenie w epilacji?
Jakie są przeciwskazania do zabiegu?
Jakie są zalecenia po zabiegu?
Czy laserem można leczyć aktywny trądzik?