Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!
Ujędrnianie i wyszczuplanie
Zalety zastosowania fali uderzeniowej

 

 • Działanie antycellulitowe
 • Wspieranie układu limfatycznego
 • Wspieranie tkanki łącznej(podskórnej)
 • Globalne odmłodzenie i poprawa elastyczności skóry
 • Poprawa metabolizmu tkanek
 • Liczne wskazania w rehabilitacji
 • Zalecena terapia łączona z falą radiową
 • Zalecana seria 10 zabiegów na daną okolicę

Nie wiesz który zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń 609-884-764 i umów się na konsultację!

Zabieg z użyciem fali radiowej i masażu podciśnieniowego iMoos

Jeśli chcesz osiągnąć efekt w postaci redukcji tkanki tłuszczowej lub poprawy wyglądu dotkniętej cellulitem skóry, fala uderzeniowa może być odpowiednim zabiegiem dla Ciebie. Metoda wykorzystująca falę akustyczną stosowana jest w naszym gabinecie. Zabieg przeprowadzany jest na wysokiej jakości sprzęcie, który w połączeniu z zaawansowaną techniką sprzyja poprawie kondycji skóry i metabolizmu tkanek.

Fala uderzeniowa - zabieg nie tylko na skórę

Metoda zastosowania fali uderzeniowej bez wątpienia poprawia wygląd skóry, wygładza ją i uelastycznia. Działa jednak także na mięśnie, ścięgna i stawy. W związku z tym wykorzystywana jest nie tylko w kosmetologii i medycynie estetycznej, ale też w rehabilitacji, przynosząc ulgę w bólu i działając przeciwzapalnie.

Fala uderzeniowa jest zabiegiem przeprowadzanym z zastosowaniem pneumatycznego urządzenia, wytwarzającego fale akustyczne. Specjalista przykłada jego głowicę do powierzchni skóry, wprowadzając ją tym samym w drgania mechaniczne. W efekcie zachodzi wiele biofizycznych, korzystnych dla skóry zjawisk.

Fala uderzeniowa w Poznaniu - zabieg w naszym gabinecie

W wyniku drgań mechanicznych dochodzi do poprawy ukrwienia poddawanej zabiegowi okolicy, a w rezultacie także do wzrostu metabolizmu i lepszego odżywienia. Zogniskowana fala mechaniczna rozluźnia kompleksy lipidowe i stymuluje mikrokrążenie, sprzyjając likwidacji cellulitu. Prowadzi również do zniekształcenia i uszkodzenia adipocytów, przyspiesza wchłanianie obrzęków i wspomaga drenaż limfy. W efekcie chwilowej przepuszczalności błon komórkowych, z komórek uwolnione zostają wolne kwasy tłuszczowe i glicerol.

Fala uderzeniowa w Poznaniu, w gabinecie dr Kopaczyński, to zabieg, który przeprowadzany jest w następujących wskazaniach:

 • cellulit (tłuszczowy i obrzękowy)
 • miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej – brzuch, uda, łydki, ramiona
 • niedostateczna jędrność i elastyczność skóry

Fala uderzeniowa eliminuje cellulit i poprawia wygląd skóry, czyniąc ją elastyczną i gładką. Wspiera układ limfatyczny i tkankę podskórną. Rezultatem jej zastosowania jest także globalne odmłodzenie. Aby uzyskać optymalny efekt, z reguły zaleca się 10 zabiegów na daną okolicę.

Fala uderzeniowa w Poznaniu - cena

Jeśli zależy Ci na ujędrniającym lub antycellulitowym efekcie, umów się na zabieg i odwiedź nasz poznański gabinet. Cena terapii falą uderzeniową zależy od ilości okolic, jakie zostaną poddane zabiegowi oraz wielkości pakietu. Zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia. Nie powoduje bowiem bólu. Może jednak pojawić się niewielki, chwilowy dyskomfort, związany z bodźcem uderzeniowym, mrowienie lub swędzenie.

Fala uderzeniowa to nieinwazyjny, bezpieczny zabieg, który wpłynie na kondycję Twojej skóry, czyniąc ją bardziej gładką i sprężystą. Drgania mechaniczne eliminują także wrażenie ciężkich nóg i zmniejszają obrzęki. Zanim jednak specjalista przeprowadzi zabieg, oceni stan skóry pacjenta oraz wyeliminuje istnienie przeciwwskazań, takich jak:

 • nowotwory
 • ciąża
 • karmienie piersią
 • niewydolność układu krążenia, wątroby i nerek
 • choroby zakaźne
 • cukrzyca oraz inne choroby w stanie zaostrzenia
 • infekcja w miejscu zabiegu

Aby wzmocnić efekt zabiegu warto zwiększyć spożycie płynów zarówno przed wizytą w gabinecie, jak i po niej. Takie postępowanie wspomoże metabolizm tłuszczu. Zalecany jest także umiarkowany wysiłek fizyczny.

Fala uderzeniowa - opinie o zabiegu

Fala uderzeniowa to zabieg, który cieszy się dużą popularnością wśród osób walczących z cellulitem lub niedostateczną jędrnością swojej skóry. Wykorzystująca falę akustyczną metoda uznawana jest za skuteczną, a jej nieinwazyjność czyni ją częstym wyborem w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej.

Uważasz, że fala uderzeniowa w Poznaniu będzie odpowiednim zabiegiem dla Ciebie? Umów się na konsultację z naszym specjalistą, by to sprawdzić. W jej trakcie uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, poznasz przebieg zabiegu, wskazania do jego przeprowadzenia oraz możliwe skutki uboczne. Specjalista przeprowadzi także krótki wywiad, by upewnić się o braku występowania przeciwwskazań. Z jakimi skutkami ubocznymi wiąże się fala uderzeniowa? Zabieg często powoduje zaczerwienienie lub zasinienie poddawanego mu obszaru. Zwykle jednak ustępuje ono w ciągu tygodnia, nie powodując żadnych dolegliwości bólowych.

Skorzystaj z oferty naszego gabinetu i zdecyduj się na zabieg w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów. Pozbądź się problemów z cellulitem. Zainwestuj w jędrność i elastyczność swojej skóry. Umów się na konsultację w gabinecie dr Kopaczyński już dzisiaj!