Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!

Jeśli chcesz osiągnąć efekt w postaci redukcji tkanki tłuszczowej lub poprawy wyglądu dotkniętej cellulitem skóry, fala uderzeniowa może być odpowiednim zabiegiem dla Ciebie. Metoda wykorzystująca falę akustyczną stosowana jest w naszym gabinecie. Zabieg przeprowadzany jest na wysokiej jakości sprzęcie, który w połączeniu z zaawansowaną techniką sprzyja poprawie kondycji skóry i metabolizmu tkanek.

Fala uderzeniowa - zabieg nie tylko na skórę

Metoda zastosowania fali uderzeniowej bez wątpienia poprawia wygląd skóry, wygładza ją i uelastycznia. Działa jednak także na mięśnie, ścięgna i stawy. W związku z tym wykorzystywana jest nie tylko w kosmetologii i medycynie estetycznej, ale też w rehabilitacji, przynosząc ulgę w bólu i działając przeciwzapalnie.

Fala uderzeniowa jest zabiegiem przeprowadzanym z zastosowaniem pneumatycznego urządzenia, wytwarzającego fale akustyczne. Specjalista przykłada jego głowicę do powierzchni skóry, wprowadzając ją tym samym w drgania mechaniczne. W efekcie zachodzi wiele biofizycznych, korzystnych dla skóry zjawisk.

Zabieg z użyciem fali radiowej i masażu podciśnieniowego iMoos

Zalety zastosowania fali uderzeniowej

redukcja tkanki tłuszczowej
 • Działanie antycellulitowe
 • Wspieranie układu limfatycznego
 • Wspieranie tkanki łącznej(podskórnej)
 • Globalne odmłodzenie i poprawa elastyczności skóry
 • Poprawa metabolizmu tkanek
 • Liczne wskazania w rehabilitacji
 • Zalecena terapia łączona z falą radiową
 • Zalecana seria 10 zabiegów na daną okolicę

Fala uderzeniowa w Poznaniu - cena

Jeśli zależy Ci na ujędrniającym lub antycellulitowym efekcie, umów się na zabieg i odwiedź nasz poznański gabinet. Cena terapii falą uderzeniową zależy od ilości okolic, jakie zostaną poddane zabiegowi oraz wielkości pakietu. Zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia. Nie powoduje bowiem bólu. Może jednak pojawić się niewielki, chwilowy dyskomfort, związany z bodźcem uderzeniowym, mrowienie lub swędzenie.

Fala uderzeniowa to nieinwazyjny, bezpieczny zabieg, który wpłynie na kondycję Twojej skóry, czyniąc ją bardziej gładką i sprężystą. Drgania mechaniczne eliminują także wrażenie ciężkich nóg i zmniejszają obrzęki. Zanim jednak specjalista przeprowadzi zabieg, oceni stan skóry pacjenta oraz wyeliminuje istnienie przeciwwskazań, takich jak:

 • nowotwory
 • ciąża
 • karmienie piersią
 • niewydolność układu krążenia, wątroby i nerek
 • choroby zakaźne
 • cukrzyca oraz inne choroby w stanie zaostrzenia
 • infekcja w miejscu zabiegu

Aby wzmocnić efekt zabiegu warto zwiększyć spożycie płynów zarówno przed wizytą w gabinecie, jak i po niej. Takie postępowanie wspomoże metabolizm tłuszczu. Zalecany jest także umiarkowany wysiłek fizyczny.

BTLpodstronaXwave

Fala uderzeniowa - opinie o zabiegu

Fala uderzeniowa to zabieg, który cieszy się dużą popularnością wśród osób walczących z cellulitem lub niedostateczną jędrnością swojej skóry. Wykorzystująca falę akustyczną metoda uznawana jest za skuteczną, a jej nieinwazyjność czyni ją częstym wyborem w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej.

Uważasz, że fala uderzeniowa w Poznaniu będzie odpowiednim zabiegiem dla Ciebie? Umów się na konsultację z naszym specjalistą, by to sprawdzić. W jej trakcie uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, poznasz przebieg zabiegu, wskazania do jego przeprowadzenia oraz możliwe skutki uboczne. Specjalista przeprowadzi także krótki wywiad, by upewnić się o braku występowania przeciwwskazań. Z jakimi skutkami ubocznymi wiąże się fala uderzeniowa? Zabieg często powoduje zaczerwienienie lub zasinienie poddawanego mu obszaru. Zwykle jednak ustępuje ono w ciągu tygodnia, nie powodując żadnych dolegliwości bólowych.

Skorzystaj z oferty naszego gabinetu i zdecyduj się na zabieg w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów. Pozbądź się problemów z cellulitem. Zainwestuj w jędrność i elastyczność swojej skóry. Umów się na konsultację w gabinecie dr Kopaczyński już dzisiaj!

Nie wiesz który zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń 609-884-764 i umów się na konsultację!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jakie są skutki uboczne fali uderzeniowej?

W przypadku stosowania fali uderzeniowej skutki uboczne występują niezwykle rzadko. Należy do nich delikatne zaczerwienienie i nadwrażliwość poddawanego zabiegowi obszaru, lekki obrzęk, łagodne drętwienie, uczucie mrowienia, wybroczyny i krwiaki. Zwykle objawy te ustępują samoistnie w ciągu kilku minut lub godzin po zabiegu.

Ile minut trwa zabieg fali uderzeniowej?

Długość trwania zabiegu uzależniona jest od tego, jakie partie ciała są poddawane działaniu fali uderzeniowej. W celu uzyskania ujędrniającego efektu i redukcji cellulitu wystarczy 20-60 minut. Aby zabieg był skuteczny, wymaga powtarzania w kilkudniowych odstępach czasu. W zależności od indywidualnych potrzeb zaleca się 3-12 powtórzeń co 5-7 dni.

Jak przygotować się do fali uderzeniowej?

Aby zapewnić sobie satysfakcjonujące efekty warto podjąć działania, które sprzyjają wydajnemu usuwaniu toksyn i rozbijanych falą uderzeniową złogów tłuszczu. Przygotuj się do zabiegu spożywając duże ilości wody ( co najmniej 2 litry) na 2 dni przed jego datą. W ten sposób nie tylko wspomożesz metabolizm tłuszczów, ale też usprawnisz przepływ krwi i limfy.

Ile kosztuje jeden zabieg fali uderzeniowej?

Cena jednego zabiegu ujędrniania skóry i redukcji cellulitu z wykorzystaniem fali uderzeniowej oscyluje w granicach. 200 PLN. W związku z tym, że pojedynczy zabieg nie wystarczy dla uzyskania oczekiwanych efektów, warto zdecydować się na zakup atrakcyjnych cenowo pakietów. Możesz także podczas jednej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej poddać się zabiegowi 2-3 okolic. Wówczas koszt wynosi 350-500 PLN. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.