Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Efekty:

  • Przywracanie objętości
  • Niwelowanie asymetrii
  • Nawilżanie
  • Podtrzymywanie proporcji twarzy*

*(każde piętro twarzy 1/3)

Czas zabiegu:  15-30 minut

Zabieg wykonuje: lekarz

Znieczulenie: powierzchniowe(krem typu EMLA) lub przewodowe(stomatologiczne)

Kwas hialuronowy sprawdza się w zabiegach korekcji, nawilżania, modelowania i likwidowania asymetrii. Ilość preparatu podanego w usta ustala się indywidualnie do potrzeb. Przeciętnie podaje się 1 ml dedykowanego kwasu hialuronowego. Efekt zabiegu zależy od wyjściowej wielkości ust, w niektórych przypadkach(wąskie usta) zauważalny będzie po 0.5ml. Natomiast u innych potrzeba będzie większej ilości materiału, aby osiągnąć zamierzony cel.

czytaj więcej

Zabieg wykonujemy wypełniaczami Regenyal Idea Lips lub Idea 1ml. Nie tylko preparat ma znaczenie, ale również technika zabiegu, aby osiągnąć oczekiwany efekt.

Zabieg należy do umiarkowanie bolesnych. W pierwszej kolejności zbierany jest wywiad lekarski z podpisaniem świadomej zgody. Pacjentka zostaje poinformowana o możliwych powikłaniach i działaniach niepożądanych. Bezpośrednio przed, nakładany jest krem znieczulający. Po upływie czasu(przecięcie 30-45 min) niezbędnego do zadziałania znieczulenia, przystępuje się do właściwego etapu. Sam zabieg trwa 15-20 min. Bezpośrednio po nim usta zaczynają puchnąć. Obrzęk osiągnie apogeum następnego dnia. Opuchlizna zmaleje w ciągu od jednego do kilku dni, ostateczny kształt będzie można ocenić tydzień po zabiegu. Należy dodać ,że w pewnych przypadkach, lub gdy pacjentka nie będzie zadowolona można rozpuścić preparat – podając hialuronidazę.

Efekt powiększenia utrzymuje się do roku, u niektórych krócej(np. do 3 miesięcy). Warto nadmienić, iż kwas hialuronowy ma właściwości regeneracyjne. Kilkukrotne iniekcja wypełniacza powoduje odbudowę tkanki, dzięki czemu efekt wspaniałych ust będzie utrzymał się znacznie dłużej!

Do zabiegu kwalifikuje lekarz na podstawie wywiadu. Wskazane zabranie dokumentacji medycznej.

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJĘ!

DORADZIMY ZABIEG, KTÓRY SPROSTA TWOIM OCZEKIWANIOM

Akceptujemy transakcje bezgotówkowe