UMÓW SIĘ NA ZABIEG: +48 609 884 764
dr kopaczyński poznań

lek. Jakub Kopaczyński

medycyna estetyczna, anestezjologia i intensywna terapia

Specjalizuje się w zabiegach z użyciem wypełniaczy tkankowych na bazie kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, preparatów uzyskanych z krwi pacjenta(komórki macierzyste, fibryna strukturalna i osocze bogatopłytkowe), a także aktywatorów tkankowych i mezoterapii igłowej. W trakcje specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii. W ramach rezydentury największe zainteresowanie to anestezjologia regionalna i wszelkie procedury z użyciem USG.

kosmetolog Katarzyna Sobańska

mgr. Katarzyna Sobańska

magister kosmetologii(specjalność: anti aging), magister zdrowia publicznego(specjalność: zarządzanie w opiece zdrowotnej)

Wykonuje zabiegi z użyciem urządzeń kosmetologicznych typu high-tech takich jak: ujędrnianie ciała i twarzy iMoos, oczyszczania wodorowego, infuzji tlenowej, mezoterapii mikroigłowej, peelingów chemicznych i zabiegów z użyciem dedykowanych preparatów i serum

lek. med. Małgorzata Jędrzejczak-Kopaczyńska

specjalista dermatologii i wenerologii

Konsultacje lekarskie i porady w dziedzinie chorób skóry. Leczenie trądziku pospolitego, różowatego, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy. grzybicy skóry i paznokci, łupież, łojotokowego zapalenie skóry, diagnostyka znamion, zapalenia wirusowe i bakteryjne skóry.