UMÓW SIĘ NA ZABIEG: +48 609 884 764

Skuteczne oczyszczanie skóry jest niezwykle istotne dla jej kondycji, zdrowia oraz wyglądu. Aby zapewnić sobie efekt dogłębnego oczyszczenia, sięgnij po nowoczesne rozwiązania, dostępne w gabinecie dr Kopaczyński. Zabieg z wykorzystaniem cząsteczek aktywnego wodoru pozwala nie tylko na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń, ale też sprzyja neutralizacji wolnych rodników oraz silnemu dotlenieniu skóry.

Oczyszczanie wodorowe w Poznaniu - wskazania

Zmagasz się z problemami cery trądzikowej? A może zależy Ci na spowolnieniu procesów starzenia się skóry? Oczyszczanie wodorowe będzie doskonałym wyborem dla Ciebie. To propozycja dla osób w każdym wieku, niezależnie od rodzaju cery. Efektem zabiegu jest eliminacja zaskórników oraz usunięcie obumarłego naskórka, co skutkuje ujednoliceniem kolorytu, wygładzeniem oraz poprawą jędrności skóry.

Wodorowe oczyszczanie bezpieczne jest także dla posiadaczy wrażliwej, skłonnej do podrażnień lub naczyniowej cery. Zabiegowi warto poddać się również wtedy, gdy skóra pozbawiona jest blasku i posiada widoczne oznaki zmęczenia. Inne wskazania do niego to trądzik oraz rozszerzone pory.

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe - natychmiastowe efekty

zabiegi pelengacji twarzy

Poprzez dostarczenie skórze cząsteczek wodoru, dochodzi do jej oczyszczenia na poziomie komórkowym. Wodór zostaje wprowadzony pod zwiększonym ciśnieniem, za pomocą specjalnego urządzenia. Wodorowe oczyszczanie skóry to bezbolesny zabieg, który przynosi natychmiastowe efekty w postaci poprawy elastyczności, gęstości i jędrności skóry, a także jej dotlenienia.

Dogłębnie oczyszczone pory zauważysz bezpośrednio po wizycie w naszym gabinecie, podobnie jak redukcję drobnych zmarszczek czy likwidację cieni pod oczami. Efektem wodorowego oczyszczania jest także zmniejszenie produkcji sebum, detoksykacja skóry i neutralizacja przyczyniających się do jej starzenia wolnych rodników. Oczyszczanie wodorowe gwarantuje błyskawiczny efekt odmłodzonej i odświeżonej skóry, który utrzymuje się ok. 1 miesiąca. Znakomicie sprawdza się przed ważnymi wyjściami i nie wymaga rekonwalescencji.

Oczyszczanie wodorowe - opinie

Zabieg dogłębnego oczyszczania twarzy przy wykorzystaniu aktywnego wodoru cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją skuteczność. Chętnie korzystają z niego osoby zmagające się z problemami skórnymi, żyjące w dużych miastach i narażone na zanieczyszczenia powietrza oraz z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. W gabinecie dr Kopaczyński oczyszczanie wodorowe przeprowadzane jest w 4 etapach:

 1. Oczyszczanie skóry aktywnym wodorem
 2. Hydropeeling – mikrodermabrazja wodna
 3. Infuzja jonowa – aplikacja serum odżywczego i nawilżającego
 4. Mikroprądy MCS – stymulacja odbudowy kolagenu i elastyny

Zabieg jest w pełni bezpieczny i można poddawać się mu o każdej porze roku. Zwiększając metabolizm skóry, sprzyja poprawie jej ogólnej kondycji, zapewnia uczucie świeżości i efekt rozświetlonej cery.

Oczyszczanie wodorowe - cena

Ile kosztuje zabieg? Cena zależy przede wszystkim od wielkości poddawanego mu obszaru. Oczyszczanie wodorowe może stanowić również uzupełnienie innego zabiegu, przeprowadzanego w naszym gabinecie. Wówczas jego koszt jest niższy. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z dostępnym na naszej stronie cennikiem.

Choć wodorowe oczyszczanie skóry jest odpowiednie dla wszystkich typów cery, istnieją przeciwwskazania do zabiegu. Są to:

zabiegi oczyszczania wodorowgo
 • ciąża
 • okres laktacji
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny
 • wszczepiony stymulator serca, kardiowerter-defibrylator lub aparat słuchowy
 • naruszona ciągłość skóry w miejscu zabiegu
 • niezdiagnozowane zaburzenia rytmu serca
 • choroby nowotworowe
 • epilepsja (padaczka)
 • opryszczka
 • zaburzenia neurologiczne
 • cukrzyca
 • alergie

W gabinecie dr Kopaczyński istnieje możliwość połączenia oczyszczania wodorowego z innymi zabiegami, takimi jak mezoterapia mikroigłowa Dermapen4. Może także stanowić sposób na przygotowanie skóry przed innymi procedurami, np. laserem frakcyjnym.

Podczas poprzedzającej zabieg konsultacji, specjalista zbierze wywiad oraz wykluczy istnienie przeciwwskazań do wykonania oczyszczania wodorowego. Odpowie także na ewentualne pytania. Ciesz się piękną, gładką i czystą skórą bez niedoskonałości, zaskórników i rozszerzonych porów. Zdecyduj się na wizytę w gabinecie dr Kopaczyński. Skontaktuj się z nami, by wybrać dogodny termin spotkania.

ZOBACZ WIDEO Z ZABIEGÓW

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje wodorowe oczyszczanie twarzy?

W gabinecie dr Kopaczyński wodorowe oczyszczanie twarzy wiąże się z kosztem ok. 350 PLN. W przypadku gdy zabieg obejmuje także szyję i dekolt, cena wzrośnie do ok. 400 PLN. Jeśli jednak wodorowe oczyszczanie twarzy będzie wyłącznie uzupełnieniem innego zabiegu, jego koszt nie przekroczy 200 PLN.

Ile powinno trwać wodorowe oczyszczanie twarzy?

Dla uzyskania jeszcze bardziej satysfakcjonującego efektu zabieg wodorowego oczyszczania twarzy uzupełniany jest o mikrodermabrazję wodną, infuzję jonową i mikroprądy MC. W rezultacie długość jego trwania ulega wydłużeniu. Choć samo oczyszczenie skóry aktywnym wodorem zajmuje ok. 25 minut, wraz z pozostałymi jego etapami długość zabiegu wyniesie ok. 1,5 godziny.

Czy po oczyszczaniu wodorowym można się malować?

Specjaliści zalecają, by przez min. 24 godziny od przeprowadzenia zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy zrezygnować z makijażu, sauny, basenu, peelingów, laseroterapii, preparatów zawierających retinol i substancje pokrewne. Skóra bowiem może być delikatnie podrażniona, a stosowanie produktów, które mogłyby zatkać pory może wpłynąć negatywnie na efekt zabiegu lub spowolnić jej regenerację.

Jak dbać o skórę po oczyszczaniu wodorowym?

Po zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy warto postawić na  łagodne kosmetyki, wspomagające regenerację skóry. Niezbędna jest także szczególna troska o higienę. Zmień pościel, a do osuszania twarzy stosuj jednorazowe ręczniki. Zrezygnuj także z przytulania zwierząt i opalania. Stosuj kremy z wysokim filtrem i pamiętaj o przyjmowaniu odpowiedniej ilości płynów. Przez 24 godziny od zabiegu nie nakładaj makijażu. Unikaj również basenu, sauny i intensywnego wysiłku fizycznego.

Jak często warto poddawać się wodorowemu oczyszczaniu twarzy?

Efekty zabiegu w postaci głębokiego oczyszczenia, wygładzenia, nawilżenia i dotlenienia skóry utrzymują się przez ok. 1 miesiąc. Po tym czasie wodorowe oczyszczanie twarzy warto powtórzyć, by utrzymać cerę w doskonałej kondycji.