Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!

Chcesz przywrócić swojej skórze sprężystość i elastyczność? Dostępne w ofercie gabinetu dr Kopaczyński zabiegi ujędrniające zapewnią Ci odmładzający i regenerujący efekt. To niezawodny sposób na zagęszczenie struktury skóry i eliminację jej wiotkości. Umów się na konsultację, by znaleźć idealną metodę ujędrniania dla siebie. Odpowiedz na potrzeby swojej skóry i skorzystaj z bogatego doświadczenia naszych specjalistów.

Ujędrnianie ciała w Poznaniu - zabiegi o wysokiej skuteczności

Zabieg z użyciem fali radiowej i masażu podciśnieniowego iMoos

Wraz z wiekiem produkcja kolagenu oraz elastyny w naszej skórze zmniejsza się, a to prowadzi do utraty jej jędrności i powstawania zwiotczeń. Mogą one także być efektem znaczącego spadku masy ciała lub pozostałością po ciąży. Aby spowolnić proces starzenia się skóry lub usunąć widoczne zmiany jej sprężystości, zdecyduj się na wizytę w naszym poznańskim gabinecie.

Ujędrnianie skóry to sposób na zatrzymanie jej młodego wyglądu na dłużej. Jeśli zależy Ci na przywróceniu jej elastyczności i prawidłowego napięcia, umów się na konsultację ze specjalistą. W jej trakcie oceni on wskazania do przeprowadzenia zabiegu ujędrniającego, określi stan Twojej skóry oraz jej potrzeby.

Zabiegi ujędrniające na ciało - poprawa napięcia Twojej skóry

Aby zapewnić naszym Klientkom maksymalny efekt, łączymy ze sobą innowacyjne metody, takie jak fala radiowa oraz masaż podciśnieniowy. Podczas zabiegu wykorzystywana jest unikatowa, rotacyjna głowica, która gwarantuje głęboką penetrację. Zastosowanie znajduje również technologia MPRF, opierająca się na przestrzennym działaniu multipolarnej fali radiowej na wszystkich poziomach skóry.

Ujędrnianie przeprowadzane jest na różnych obszarach ciała, w zależności od indywidualnych potrzeb. W przypadku szyi i dekoltu używana jest specjalna, dedykowana głowica. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak elektrody AL-C nowej generacji czy system RTT, zabiegi ujędrniające w naszym gabinecie są w pełni bezpieczne. System ten monitoruje temperaturę tkanek w czasie rzeczywistym i stanowi gwarancję ich odpowiedniego podgrzania.

Zabiegi na ciało ujedrniajace

Ujędrnianie ciała - fale radiowe + masaż podciśnieniowy

Jak wygląda zabieg? Ruch rotacyjny głowicy w połączeniu z multipolarnymi falami oddziałują selektywnie na tkankę tłuszczową i zagęszczają strukturę skóry. W rezultacie komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu i upłynnieniu. Następnie zostają one usunięte z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Jednocześnie odbudowane zostają włókna kolagenowe i elastyny, co skutkuje poprawą napięcia i zwiększeniem zagęszczenia skóry, a także jej dotlenieniem.

Zabiegi na ciało oparte na masażu podciśnieniowym wykorzystują próżnię oraz drenaż limfatyczny, skutecznie zwalczając cellulit i rozbijając go. Tkanka tłuszczowa zostaje podgrzana do 41-45ºC. Choć poprawa napięcia skóry i jej ujędrnienie widoczne jest już po pierwszym zabiegu, dla optymalnych efektów zabieg wymaga powtórzeń. Zalecamy 6-10 sesji w regularnych odstępach czasowych. Ujędrnianie ciała metodą fal radiowych i masażu podciśnieniowego nie jest bolesne. Towarzyszyć mu może wyłącznie odczucie zwiększonego ciepła przy wyższych wartościach podciśnienia.

Zabiegi na ciało ujędrniające - wskazania i przeciwwskazania

Zabiegi ujędrniające zalecane są w przypadku pojawienia się pierwszych objawów starzenia się skóry, utraty jej elastyczności i zwiotczenia. To również doskonały wybór dla kobiet po ciąży, których skóra na brzuchu rozciągnęła się. Dzięki działaniu innowacyjnych, uzupełniających się technologii, zostaje ona wygładzona, staje się bardziej sprężysta i napięta. Spłyceniu ulegają widoczne zmarszczki. Następuje również redukcja cellulitu. Bezpośrednio po zabiegu należy przyjmować płyny w zwiększonej ilości i zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego.

Kiedy ujędrnienie skóry opisanymi wyżej metodami nie jest zalecane? Przeciwwskazania do zabiegu to:

  • ciążą
  • okres karmienia piersią
  • stany zapalne w planowanym miejscu zabiegu
  • choroby ogólnoustrojowe w stanie zaostrzenia
  • miesiączka
  • choroby nowotworowe
  • zakrzepica
  • obecność żylaków w miejscu zabiegu
  • zapalenie dróg limfatycznych
Ujedrnianie skory

Ujędrnianie skóry w naszym gabinecie

Popraw wygląd swojej skóry, przywróć jej jędrność, gładkość i elastyczność. W naszym gabinecie czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści, którzy otoczą Cię kompleksową opieką oraz nowoczesny, zaawansowany sprzęt, gwarantujący wysoką skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Ujędrnianie skóry w gabinecie dr Kopaczyński to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i ustalić dogodny termin konsultacji.

Nie wiesz który zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń 609-884-764 i umów się na konsultację!

ZOBACZ WIDEO Z ZABIEGÓW

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jaki zabieg najlepszy na wyszczuplenie ud?

Aby wyszczuplić uda, warto poddać się dostępnemu w ofercie gabinetu dr Kopaczyński zabiegowi lipolizy iniekcyjnej. Alternatywą jest połączenie wykorzystania fal radiowych i masażu podciśnieniowego, które prowadzi do rozbicia i upłynnienia komórek tłuszczowych. W rezultacie możesz liczyć nie tylko na wyszczuplający, ale też ujędrniający efekt. To również skuteczny sposób na redukcję cellulitu w obrębie ud.

Jaki zabieg na płaski brzuch?

Aby uzyskać efekt płaskiego brzucha warto skorzystać z dostępnych w ofercie zabiegów, łączących zastosowanie fal radiowych z masażem podciśnieniowym. W wyniku selektywnego oddziaływania na tkankę tłuszczową, adipocyty zostają uszkodzone, a struktura skóry ulega zagęszczeniu. Zabieg ten stanowi idealny wybór dla kobiet po ciąży, które chcą poprawić wygląd rozciągniętej skóry na brzuchu, a jednocześnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w tym obszarze.