UMÓW SIĘ NA ZABIEG: +48 609 884 764

W naszym gabinecie wykorzystywane są innowacyjne urządzenia laserowe, które umożliwiają osiągnięcie widocznych efektów w krótkim czasie. Zabiegi z ich użyciem pozwalają uzyskać gładką, promienną i zdrową skórę, zatrzymać procesy jej starzenia się i przywrócić jednolity koloryt. Laseroterapia w Poznaniu to również sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia czy zamknięcie rozszerzonych naczynek. Umów się na konsultację z naszym specjalistą i znajdź dostosowany do potrzeb Twojej skóry zabieg.

zabiegi laseroterapii

Zabiegi laserowe w Poznaniu - leczenie aktywnego trądziku

Trądzikowe zmiany skórne stanowią problem nie tylko nastolatków, ale też dorosłych kobiet i mężczyzn. W ich łagodzeniu i poprawie kondycji dotkniętej trądzikiem skóry skuteczne są zabiegi laserem. Ich efektem jest ograniczenie ilości sebum oraz eliminacja bakterii, które odpowiedzialne są za powstawanie niedoskonałości. Leczenie trądziku przy zastosowaniu precyzyjnego lasera poprzedzone jest konsultacją z naszym specjalistą. Ocenia on istnienie wskazań do jego przeprowadzenia, rodzaj zmian trądzikowych oraz stopień nasilenia schorzenia.

Terapia laserem przynosi rezultat w postaci redukcji zmian trądzikowych i potrądzikowych, poprawy napięcia i ogólnego stanu skóry. Obejmuje zmiany nie tylko na twarzy, ale też na plecach.

Zabieg epilacji laserowej - skuteczna metoda na niechciane owłosienie

Odwiedź nasz gabinet, by spełnić swoje marzenie o jedwabiście gładkiej skórze. Zabiegi epilacji laserowej zapewnią Ci trwały efekt, usuwając włoski w wybranym obszarze. Wnikające przez skórę światło precyzyjnie dociera do cebulek włosów w fazie wzrostu i niszczy je wraz z odżywiającymi je naczyniami. Zastosowanie nowoczesnego urządzenia laserowego gwarantuje komfort oraz brak dolegliwości bólowych w trakcie zabiegu.

Zabieg laserem stanowi atrakcyjną i bezpieczną alternatywę dla innych metod usuwania niechcianych włosków. Aby dowiedzieć się o nim więcej, odwiedź gabinet dr Kopaczyński. W trakcie konsultacji specjalista oceni stan Twojej skóry oraz specyfikę włosa. Wszystko po to, by ustalić ilość niezbędnych dla osiągnięcia trwałego efektu serii i wykluczyć istnienie przeciwwskazań do zabiegu.

laseroterapia

Laser w Poznaniu - zamykanie naczynek

Jak pozbyć się widocznych na twarzy, rozszerzonych naczynek? Terapia laserem jest przeprowadzona z wyłączeniem znieczulenia. Środek znieczulający mógłby bowiem obkurczyć naczynia i tym samym utrudnić specjaliście zadanie. Sam zabieg nie trwa długo i nie wywołuje silnych dolegliwości bólowych. Zaawansowane urządzenie laserowe działa niezwykle precyzyjnie, emitując wiązkę światła, która podnosi temperaturę hemoglobiny i prowadzi do zamknięcia rozszerzonego naczynka bez naruszenia powłoki skórnej.

Zabiegi laserowe - fotoodmładzanie

Jeśli chcesz przywrócić swojej skórze promienny blask, fototerapia IPL (Intense Pulse Light) z pewnością Ci w tym pomoże. Jej skuteczność opiera się na wykorzystaniu lasera, wytwarzającego promienie świetlne o różnej długości fal. Docierając do różnych warstw skóry, światło działa na nią biostymulująco. Pobudza bowiem produkcję kolagenu i przynosi efekt w postaci poprawy napięcia i jędrności oraz redukcji zmarszczek. W naszym gabinecie stosujemy ewolucję IPL. Jest to technologia SWT, w której zastosowano specjalne filtry wodne, aby wyselekcjonować pożądaną długość fali.

fototerapia

Zabieg laserowy z wykorzystaniem impulsywnego źródła światła wskazany jest nie tylko jako sposób na odmłodzenie skóry, ale też na przebarwienia. Fototerapia IPL zalecana jest również w terapii trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek i utrwalonego rumienia twarzy. Zabieg ma małoinwazyjny charakter. Dla uzyskania najlepszych efektów wymaga powtórzeń. Po jego przeprowadzeniu nie jest konieczna rekonwalescencja.

Zabiegi laserem CO₂ - cena

Do najpopularniejszych urządzeń, wykorzystywanych w gabinetach medycyny estetycznej należą lasery frakcyjne CO₂. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie. Obejmuje niwelowanie zmarszczek, redukcję poszerzonych porów, bezinwazyjny lifting twarzy, redukcję zmian skórnych i nie tylko. Zasada ich działania opiera się na wywoływaniu mikrouszkodzeń komórek skóry, co sprzyja stymulacji naturalnych procesów jej odbudowy. W naszym gabinecie wykorzystujemy laser frakcyjny nieablacyjny Frax 1550, dzięki któremu osiągamy intensywną stymulację skóry przy krótkim i bezbolesnym okresie rekonwalescencji.

Aby dowiedzieć się, ile kosztują zabiegi laserowe w Poznaniu, zapoznaj się z dostępnym na naszej stronie cennikiem. Znajdziesz w nim szeroki wybór innowacyjnych zabiegów, m.in. usuwających pierwsze oznaki starzenia się skóry, redukujących przebarwienia, eliminujących niechciane owłosienie i nie tylko. Umów się na konsultację, by uzyskać profesjonalną pomoc i skorzystać z naszej oferty!

zabieg depilacji laserowe

Zamów pakiet już dziś!

depilacja poznan mediostar laserowa bikini pachy
depilacja laserowa poznan bezbolenska szybka skuteczna depilacja poznań

ZOBACZ WIDEO Z ZABIEGÓW

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czy laseroterapia jest bolesna?

Choć zabiegi z wykorzystaniem lasera nie wiążą się z dużymi dolegliwościami bólowymi, wiele w tej kwestii zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Podczas gdy jedne osoby odczuwają wyłącznie delikatne mrowienie lub szczypanie, inne odczuwają ból. Aby podnieść ich komfort w trakcie zabiegu i zredukować nieprzyjemne doznania wykorzystywane są środki o działaniu znieczulającym, np. krem EMLA.

Jakie są przeciwwskazania do laseroterapii?

Przeciwwskazaniami do zabiegów laserowych są zaburzenia układu immunologicznego, ciąża oraz karmienie piersią, stany zapalne skóry, aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe, choroby nowotworowe, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, padaczka, atopowe zapalenie skóry i zaburzenia jej gojenia się. Aby wykluczyć istnienie przeciwwskazań, zabiegi laseroterapii poprzedzone są konsultacją ze specjalistą, który zbiera od pacjenta szczegółowy wywiad i dokonuje oceny jego stanu zdrowia.

Ile czasu trwa zabieg laseroterapii?

Wszystko zależy od celu zabiegu oraz wielkości poddawanego mu obszaru ciała. Laser wykorzystywany jest m.in. w trwałym usuwaniu niechcianego owłosienia, leczeniu trądziku, odmładzaniu skóry czy zamykaniu naczynek. Informacje o długości trwania zabiegu uzyskasz podczas konsultacji ze specjalistą. Zwykle jednak jest to 15-35 min.

Ile zabiegów laserem trzeba wykonać dla optymalnego efektu?

Liczba niezbędnych dla osiągnięcia optymalnego efektu zabiegów uzależniona jest przede wszystkim od ich celu, a także od indywidualnych uwarunkowań. W przypadku laserowego usuwania owłosienia potrzebnych jest ok. 8 zabiegów, przeprowadzanych w 6-tygodniowych odstępach czasu. Laserowe usuwanie przebarwień i naczynek z kolei wymaga 1-5 spotkań, w zależności od wielkości i charakteru zmian. Natomiast przy fotoodmładzaniu zalecanych jest 2-3 powtórzeń, wykonywanych co 4 tygodnie.

Ile kosztuje jeden zabieg laserem?

Koszty laseroterapii uzależnione są przede wszystkim od pożądanego celu, a także poddawanego zabiegowi obszaru ciała. Ceny fotoodmładzania są niezwykle zróżnicowane. W przypadku okolicy oka czy dłoni mogą wynosić ok. 500 PLN, aż do 2400 PLN przy wygładzaniu twarzy, szyi i dekoltu. Laserowa depilacja kosztuje 150-600 PLN, a laserowe zamykanie naczyń 200-1000 PLN. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszym cenniku.