Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!

Zadbaj o swoją sylwetkę i uzyskaj odchudzający efekt. Poddaj się rewolucyjnemu zabiegowi z wykorzystaniem technologii typu  BTL Vanquish ME w gabinecie dr Kopaczyński. To nieinwazyjny, a przy tym skuteczny i bezbolesny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej i wysmuklenie figury. Zastosowanie innowacyjnej technologii LAHF (Large Area High-frequency Field) zapewnia uzyskanie szybkich, trwałych i satysfakcjonujących rezultatów.

redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej w Poznaniu - selektywne wyszczuplanie

Jak wyszczuplić sylwetkę bez poddawania się drakońskim dietom i morderczym treningom? Redukcja tkanki tłuszczowej w gabinecie medycyny estetycznej stanowi wsparcie dla procesu odchudzania się i ułatwia uzyskanie wysmuklającego efektu. Zabieg z zastosowaniem technologii typu Vanquish ME to znakomity wybór także dla tych osób, które chcą wymodelować wyłącznie wybraną część ciała.

Urządzenie działa bezkontaktowo, w sposób w pełni zautomatyzowany. Redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się selektywnie, a sam zabieg jest komfortowy i bezpieczny dla pacjentów.

Redukcja tkanki tłuszczowej - Vanquish ME

Działanie urządzenia opiera się na zastosowaniu technologii wielkoobszarowego pola wysokiej częstotliwości. Technologia typu Vanquish ME™ emituje skoncentrowaną energię, która dociera także do głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wywołując negatywnego wpływu na otaczające ją tkanki. Redukcja tkanki tłuszczowej polega na podniesieniu temperatury w komórkach tłuszczowych, co prowadzi do ograniczenia ich objętości i/lub ich obumarcia (apoptozy). Częstotliwość emitowanych fal zależy od położenia poddawanego zabiegowi obszaru.

Selektywne utrzymanie temperatury odbywa się automatycznie, przy nadzorze osoby wykonującej zabieg. Podczas dostarczania energii do podskórnej tkanki tłuszczowej generowana jest bowiem automatyczna informacja zwrotna. Aby podnieść komfort pacjenta, w trakcie pracy urządzenia jego skóra jest przyjemnie chłodzona przez powietrze. Redukcja tkanki tłuszczowej w Poznaniu przynosi nie tylko wysmuklający efekt. Wspomaga także eliminację cellulitu. Zalecana jest osobom z otyłością lokalną, np. w obrębie pośladków, ud, brzucha czy tzw. boczków.

zabiegi redukcji tłuszczu

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej - cena

Przekonaj się, że zmniejszenie tkanki tłuszczowej i wysmuklenie sylwetki może być proste. Zdecyduj się na bezpieczny zabieg z wykorzystaniem zaawansowanego urządzenia, które zapewni Ci wyszczuplający efekt bezdotykowo, bezinwazyjnie, automatycznie i bezboleśnie. Zapraszamy do gabinetu medycyny estetycznej dr Kopaczyński już teraz!

Redukcja tkanki tłuszczowej - zabiegi w naszym gabinecie

Umów się na konsultację w gabinecie dr Kopaczyński, by dowiedzieć się więcej o innowacyjnym zabiegu, który wesprze Cię w walce o szczupłą sylwetkę. W jego trakcie urządzenie nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Aplikator umieszczany jest w odpowiedniej odległości, 1-2 cm nad wybranym obszarem. Działa niezwykle precyzyjnie, dostarczając energię HF do komórek tłuszczowych, gdzie zamienia się w energię cieplną. W rezultacie rozpoczęty zostaje proces apoptozy, czyli naturalnego likwidowania komórek.

Redukcja tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu technologii typu Vanquish ME przeprowadzana jest w naszym gabinecie pod nadzorem specjalisty. Terapia dostosowana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg rozpoczyna się od oceny ilości oraz jakości tkanki tłuszczowej przez urządzenie i automatycznym ustawieniu jego parametrów. Następnie umieszczony w odpowiednim położeniu aplikator podejmuje pracę. Pacjent odczuwa wówczas przyjemne ciepło. Długość trwania zabiegu wynosi z reguły 30-45 min. Dla optymalnych efektów zaleca się serię 4-6 sesji, wykonywanych co 7 dni.

zabieg redukcji cellulitu

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje redukowanie tkanki tłuszczowej na brzuchu?

Koszt usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu drogą lipolizy iniekcyjnej uzależniony jest od rodzaju zastosowanego preparatu. W przypadku wykorzystania Aqualyx cena jednorazowego zabiegu w gabinecie dr Kopaczyński wynosi ok. 800 PLN. Dla optymalnego efektu zaleca się co najmniej 3 sesje.

Co rozpuszcza tłuszcz na brzuchu?

W trakcie zabiegu lipolizy iniekcyjnej w problematycznym miejscu wstrzyknięty zostaje podskórnie odpowiednio dobrany preparat. Jego główny składnik to deoksycholan sodu, który działa jak  detergent. Uszkadzając błonę komórkową adipocytów, rozpoczyna proces ich rozpuszczania i rozpadu. Następnie pozostałości komórek tłuszczowych zostają zmetabolizowane i usunięte z organizmu. W rezultacie obwód w poddanej działaniu preparatu okolicy ulega zmniejszeniu o 2-4 cm.

Co rozpuszcza tkankę tłuszczową?

Podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej wykorzystywane są dedykowane preparaty, zapoczątkowujące proces redukcji tkanki tłuszczowej. Należy do nich m.in. Aqualyx. Zawarte w nim składniki aktywne redukują  tkankę tłuszczową, prowadząc do wysmuklenia problematycznego obszaru. Zabieg lipolizy iniekcyjnej może być przeprowadzany w okolicy talii, pośladków, brzucha, ud, karku, kolan czy pleców, a także podbródka.