Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!

Zadbaj o swoje ciało i poddaj się zabiegom, które odmłodzą skórę, ujędrnią ją i poprawią jej wygląd. Wśród licznych usług dostępnych w gabinecie dr Kopaczyński znajdziesz takie, które sprzyjają redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, a także oczyszczaniu skóry, nawilżaniu jej i stymulacji procesów regeneracyjnych. Zabiegi na ciało nie tylko poprawiają kondycję skóry, ale te modelują sylwetkę i zapewniają wyszczuplający efekt.

Zabiegi na ciało - pielęgnacja i odżywienie

Twoja skóra potrzebuje dodatkowego nawilżenia? Zdecyduj się na dostosowany do jej potrzeb zabieg, dobrany przez doświadczonego specjalistę. W szerokiej ofercie gabinetu dr Kopaczyński dostępne są zabiegi na ciało, które poprawią kondycję skóry i spowolnią procesy jej starzenia się, sprzyjając eliminacji wiotkości i poprawie sprężystości. Polecamy również przynoszące natychmiastowe efekty zabiegi oczyszczające i dotleniające.

Jeśli zmagasz się z cellulitem, poddaj się zabiegom jego redukcji, polegającym na rozbiciu komórek tłuszczowych. Rezultatem jest wygładzenie skóry i poprawa jej wyglądu. Swoje usługi oferujemy także tym osobom, które szukają bezpiecznych sposobów na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki.

Ujędrniające zabiegi na ciało w Poznaniu

Postępujące procesy starzenia się skóry sprawiają, że wraz z czasem traci ona jędrność i elastyczność. Dzięki innowacyjnym zabiegom, możesz je spowolnić i przywrócić wiotkiej skórze sprężystość. W gabinecie dr Kopaczyński wykorzystywane są w tym celu m.in. fale radiowe i masaż podciśnieniowy. Ujędrniające zabiegi na ciało przeprowadzane są przez doświadczonego kosmetologa, przy zastosowaniu certyfikowanych  urządzeń. Dzięki temu są nie tylko komfortowe, ale też bezpieczne.

Ujędrniający efekt można uzyskać także poprzez stymulatory tkankowe, podawane drogą wstrzyknięć. Wybrany preparat podnosi poziom nawilżenia skóry, zagęszcza ją i zwiększa jej napięcie. Aplikacja stymulatorów tkankowych prowadzi do stymulacji procesów odbudowy struktury skóry i cieszy się obecnie dużą popularnością wśród naszych Pacjentów.

Zabiegi na ciało - skuteczny sposób na cellulit

Zależy Ci na redukcji cellulitu? W gabinecie dr Kopaczyński dostępne są zabiegi na ciało, które znacząco poprawiają wygląd skóry i wygładzają ją. Są one przeprowadzane z zastosowaniem różnych technik, takich jak iniekcja preparatu alkalizującego macierz pozakomórkową. Specjalny środek sprzyja eliminacji wolnych rodników i działa przeciwutleniająco.

Redukujące cellulit zabiegi na ciało to także specjalny masaż podciśnieniowy. Jego celem jest zagęszczenie struktur skóry i odbudowa włókien kolagenowych. Fale radiowe z kolei rozbijają i upłynniają komórki tłuszczowe, wspomagając w ten sposób ich usuwanie w procesach metabolicznych. Aby osiągnąć oczekiwany efekt, niezbędnych jest co najmniej kilka wizyt w naszym gabinecie. Skontaktuj się z nami, by ustalić indywidualny plan terapii i odzyskać gładką skórę. Polecamy również wyszczuplający zabieg lipolizy iniekcyjnej. Jego efektem jest zmniejszenie obwodu w wybranym obszarze, wysmuklenie sylwetki i ujędrnienie skóry.

Zabiegi na ciało w Poznaniu - oczyszczanie skóry

Poprzez właściwie dobrane rozwiązania możesz także dogłębnie oczyścić skórę, dotlenić ją i zneutralizować wolne rodniki. Zabiegi na ciało z wykorzystaniem cząsteczek aktywnego wodoru oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Sprzyjają również ujednoliceniu jej kolorytu, poprawie jędrności, eliminacji zaskórników i usunięciu obumarłego naskórka. Niwelują widoczne oznaki zmęczenia, dodają świeżości i blasku.

Wybierz jeden z naszych zabiegów lub zapewnij sobie wsparcie naszego specjalisty, który dobierze zabieg w oparciu o potrzeby Twojej skóry oraz indywidualne uwarunkowania. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o cenach zabiegów, wskazaniach i przeciwwskazaniach do ich przeprowadzenia. Ustal z nami dogodny dla Ciebie termin wizyty. Zaufaj naszym specjalistom i zapewnij swojej skórze profesjonalną pielęgnację.