Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!

Zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem urządzenia iMOOS™ niwelują zmarszczki i bruzdy, ujędrniając skórę i zwiększając jej napięcie. Należy do nich termolifting twarzy i szyi. To bezinwazyjna metoda, której efektem jest zagęszczenie struktury skóry, a co za tym idzie, zatrzymanie procesów jej starzenia się. Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonych specjalistów w gabinecie dr Kopaczyński.

Lifting twarzy w Poznaniu - odmłodzenie dla skóry

redukcja zmarszczek poznań

Jeśli Twoja skóra wymaga wygładzenia, ujędrnienia i poprawy napięcia, umów się na konsultację z naszym specjalistą. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia iMOOS™ poprawi jej kondycję i wygląd. Bezpośrednim efektem jego zastosowania jest zagęszczenie struktury skóry. W jego wyniku pobudzone zostają naturalne procesy regeneracyjne, sprzyjające niwelowaniu oznak starzenia się i eliminacji zwiotczeń.

Przeprowadzony metodą bezinwazyjną lifting twarzy umożliwia szybką poprawę kondycji skóry. Zabieg nie wiąże się z dolegliwościami bólowymi, a po jego wykonaniu nie jest potrzebna rekonwalescencja.

Ujędrnianie skóry twarzy metodą bezinwazyjnego liftingu

Skuteczność urządzenia iMOOS™ w przeciwdziałaniu procesom starzenia się skóry wynika:

  • rotacyjna głowica, która zwiększa głębokość penetracji
  • podciśnieniowy masaż skóry – połączenie masażu próżniowego z drenażem limfatycznym
  • multipolarna fala radiowa, działająca na wszystkich poziomach skóry
  • terapia czerwonym światłem LED

Połączenie powyższych metod prowadzi do podgrzania włókien kolagenowych w dolnych warstwach skóry, co prowadzi do ich kurczenia się. System RTT monitoruje temperaturę tkanek w czasie rzeczywistym, co ułatwia osiągnięcie satysfakcjonującego efektu i poprawia komfort podczas zabiegu. Bezinwazyjny lifting twarzy w Poznaniu przeprowadzany jest z wykorzystaniem dedykowanej głowicy. Zabieg można poszerzyć o szyję i dekolt, by zwiększyć napięcie skóry w tym obszarze i uzyskać odmładzający efekt. Poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, który ocenia stan skóry, a także istnienie wskazań i przeciwwskazań do jego przeprowadzenia.

Bezinwazyjny lifting twarzy

Bezinwazyjny lifting twarzy - opinie

Dostępny w ofercie gabinetu dr Kopaczyński zabieg cieszy się doskonałymi opiniami wśród osób, którym zależy na zniwelowaniu oznak starzenia się skóry, ale nie tylko. Podniesienie temperatury tkanek sprzyja bowiem także stymulacji fibroblastów, które produkują nowe włókna kolagenowe, dodatkowo zwiększając jej gęstość i poprawiając kondycję. Czerwone światło LED natomiast skutecznie pobudza procesy odnowy i ogranicza objawy fotostarzenia się skóry. W rezultacie jest nie tylko wygładzona i ujędrniona, ale też zregenerowana.

To wciąż nie wszystko. Ujędrnianie skóry twarzy z wykorzystaniem urządzenia iMOOS™ sprzyja również poprawie mikrokrążenia w jej obrębie oraz wzmocnieniu naczyń krwionośnych na poddawanym zabiegowi obszarze. Przynosi także efekt w postaci podniesienia owalu twarzy. Eliminuje obwisłości i zwiotczenia, a na efekt nie trzeba długo czekać. Jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Termolifting twarzy - cena

Koszt zabiegu uzależniony jest m.in. od wielkości poddawanego mu obszaru. Wskazaniem do jego przeprowadzenia jest obecność zmarszczek, obrzęków, zwiotczeń, podwójnego podbródka. Warto zdecydować się na niego w celu ujędrnienia, regeneracji i uelastycznienia skóry. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to:

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • stan zapalny w miejscu zabiegu
  • wszelkie choroby w stanie zaostrzenia
  • miesiączka

Ile kosztuje bezinwazyjny lifting twarzy? Cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz konsultacji z naszymi specjalistami, który rozwieją wszelkie wątpliwości, dotyczące jego przebiegu, spodziewanych efektów i nie tylko.

Termolifting twarzy - umów się na konsultację

Zatrzymaj efekty upływu czasu i zapewnij swojej skórze świeży, promienny wygląd. Bezinwazyjny lifting twarzy sprawi, że cera będzie wyglądała na wypoczętą. Zniweluje widoczność zmarszczek, zapewniając Ci nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też doskonałe samopoczucie. Warto wiedzieć, że ujędrnianie skóry twarzy z wykorzystaniem urządzenia iMOOS™ przynosi długotrwały rezultat. Proces tworzenia kolagenu jest bowiem długotrwały i przebiega stopniowo. W związku z tym maksymalny efekt odmłodzenia widoczny jest po upływie ok. 3 miesięcy od zabiegu.

Umów się na konsultację w gabinecie dr Kopaczyński i oddaj w ręce naszych specjalistów. W ten sposób przywrócisz swojej cerze młody wygląd bez bolesnych zabiegów i długiego okresu rekonwalescencji. Zapraszamy do kontaktu.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czy lifting twarzy jest bolesnym zabiegiem?

Przeprowadzany metodą inwazyjną lifting twarzy przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, dlatego nie wiąże się z dolegliwościami bólowymi. Mogą one jednak pojawić się w okresie pooperacyjnym, wraz z obrzękiem i uczuciem napięcia skóry. Alternatywą dla metody inwazyjnej jest przeprowadzany w gabinecie dr Kopaczyński bezinwazyjny termolifting twarzy, który znacząco poprawia wygląd i kondycję skóry. Zabieg jest bezbolesny, a po jego przeprowadzeniu nie jest konieczna rekonwalescencja.

W jakim wieku najlepiej poddać się liftingowi twarzy?

Bezinwazyjny lifting twarzy stanowi odpowiedni wybór dla osób, którym zależy na efekcie ujędrnienia, wygładzenia i poprawy kondycji skóry. Warto poddać się mu już w wieku 25-35 lat, by pobudzić fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. W przypadku osób powyżej 35. roku życia termolifting twarzy przynosi rezultaty w postaci podniesienia jej owalu, a także eliminacji zwiotczeń i zniwelowania innych oznak starzenia się skóry.

Jak postępować po bezinwazyjnym liftingu twarzy?

W przeciwieństwie do inwazyjnego liftingu twarzy, bezinwazyjny termolifting nie wiąże się z koniecznością przestrzegania długiej listy zaleceń pozabiegowych. Możesz błyskawicznie wrócić do codziennych zajęć. W trosce o wysoką skuteczność zabiegu warto jednak ograniczyć ekspozycję na promieniowanie UV, które sprzyja niszczeniu włókien kolagenowych.

W jakim wieku najbardziej zmieniają się rysy twarzy?

Po 25. roku życia rozpoczyna się proces biologicznego starzenia się skóry. Twarz osoby w tym wieku wciąż jednak przypomina kształtem trójkąt z umiejscowionym na dole wierzchołkiem. Zmiany w jej proporcjach pojawiają się zwykle po 30. roku życia. Wraz z upływem czasu twarz przybiera kształt trójkąta z wierzchołkiem, który skierowany jest ku górze. Dzieje się tak w wyniku działania grawitacji i postępujących ubytków tkanki podskórnej.