Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!

W wyniku zaburzeń mikrokrążenia skóry i tkanki podskórnej, a także toczącego się w niej procesu o charakterze niezapalnym, pojawia się cellulit, nazywany także skórką pomarańczową. Problem ten dotyczy głównie kobiet, będąc dla nich źródłem dyskomfortu oraz kompleksów. Dostępne w naszej ofercie zabiegi na cellulit poprawiają wygląd skóry, wygładzają ją i ujędrniają. To skuteczny sposób na jego zwalczanie, a tym samym lepsze samopoczucie.

Cellulit – zabiegi, które zmienią wygląd Twojej skóry

Cellulit określany jest jako schorzenie metaboliczne tkanki podskórnej. To patologia komórek tłuszczowych oraz tkanki łącznej, która objawia się powstawaniem zmian obrzękowych, wgłębień oraz włóknistych stwardnień w tkance podskórnej. Choć cellulit często pojawia się u osób, które zmagają się z nadwagą lub otyłością, stanowi również problem w przypadku prawidłowej masy ciała. Choroba ma charakter postępujący i przebiega etapami.

Likwidacja cellulitu stanowi niemałe wyzwanie i wymaga m.in. zmiany diety, odpowiedniej pielęgnacji i wprowadzenia aktywności fizycznej. Zabiegi antycellulitowe ułatwiają walkę ze skórką pomarańczową i sprawiają, że skóra w problematycznych strefach, czyli na udach, biodrach, pośladkach i ramionach wygląda lepiej. Wspomagają one bowiem proces rozbijania zbitych komórek tłuszczowych i nie tylko.

Zabieg z użyciem fali radiowej i masażu podciśnieniowego iMoos

Zabiegi na cellulit – efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry

W naszej ofercie możesz znaleźć szeroki wachlarz zabiegów, które wspomogą redukcję cellulitu i poprawią wygląd Twojej skóry. Opierają się one m.in. na zastosowaniu dedykowanych do jego leczenia preparatów, podawanych w formie iniekcji, wykorzystaniu fal radiowych i masażu podciśnieniowego. W walce z cellulitem dużą skuteczność ma fala uderzeniowa, która zapewnia modelujący i wygładzający efekt.

Jakich efektów należy się spodziewać po zabiegach antycellulitowych?

Zabiegi na cellulit w Poznaniu, w gabinecie dr Kopaczyński, przynoszą skutek w postaci przyspieszenia miejscowego krążenia krwi i limfy, a w rezultacie także metabolizmu tkankowego. To z kolei sprzyja wydajniejszemu usuwaniu toksyn oraz produktów przemiany materii z organizmu.

Zabiegi na cellulit w Poznaniu - komfort i bezpieczeństwo

Do walki z cellulitem w naszym gabinecie wykorzystujemy m.in. metodę iniekcji preparatu, która zbliżona jest nieco do popularnej mezoterapii. W wyniku podania dedykowanego środka dochodzi do alkalizacji macierzy pozakomórkowej. Zmiana odczynu jest niezbędna do sprawnej wymiany komórek. Inne skutki zabiegu to:

  • odbudowa protein macierzy pozakomórkowej
  • działanie przeciwutleniające
  • eliminacja wolnych rodników

Zabiegi na cellulit w Poznaniu to także terapia falami radiowymi. Przeprowadzane w naszym gabinecie zabiegi z ich wykorzystaniem umożliwiają selektywne dotarcie do tkanki tłuszczowej i zagęszczenie struktur skóry. Zastosowanie technologii unikatowej głowicy i specjalistycznych, multipolarnych fal sprzyja również rozbijaniu i upłynnianiu komórek tłuszczowych oraz ich usuwaniu w naturalnych procesach metabolicznych.

Polecamy także niezwykle skuteczny w zwalczaniu cellulitu masaż podciśnieniowy. Zabieg przebiega z wykorzystaniem próżni oraz drenażu limfatycznego.  Przynosi efekt w postaci odbudowy włókien kolagenowych i elastyny. Działając na wszystkich poziomach skóry, prowadzi do jej dotlenienia, zagęszczenia jej struktur i poprawy napięcia.

zabiegi redukcji tłuszczu

Czas zabiegu: 20 min

Zabieg wykonuje: lekarz

Znieczulenie: dodane do preparatu(Lidokaina)

Zabiegi na cellulit – cena

Aby poddać się skutecznym zabiegom i podjąć walkę z cellulitem, umów się na konsultację w gabinecie dr Kopaczyński. W jej trakcie specjalista nie tylko oceni stan Twojej skóry i stopień zaawansowania cellulitu. Aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie, niezbędne będzie także poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań.

Każdy zabieg na cellulit w naszym poznańskim gabinecie przeprowadzany jest w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego, innowacyjnego sprzętu oraz zaawansowanych technik w połączeniu z bogatym doświadczeniem naszych specjalistów, usuwanie cellulitu przynosi oczekiwane efekty.

W związku z tym, że stawiamy na indywidualne podejście do naszych Klientów, określenie kosztu zabiegów następuje po konsultacji ze specjalistą. W jej trakcie dokona on wyboru optymalnej metody dla danego Pacjenta, określi niezbędną dla uzyskania zadowalającego efektu ilość zabiegów oraz ewentualne zabiegi wspomagające.

Aby dowiedzieć się więcej o cellulicie i rozwiązać swój problem z nim, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do gabinetu dr Kopaczyński, gdzie uzyskasz profesjonalną pomoc i poprawisz wygląd swojej skóry.

ALIDYATEKST
ramkaimoos

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu potrzeba, aby pozbyć się cellulitu?

Wiele zależy od indywidualnych uwarunkowań, sposobu odżywiania się, stylu życia i poziomu aktywności fizycznej, a także nasilenia cellulitu. Najlepsze efekty przynosi połączenie zabiegów antycellulitowych z odpowiednio dobraną dietą, pielęgnacją domową oraz regularnym wysiłkiem fizycznym. Uzyskanie widocznych rezultatów z reguły wymaga kilku miesięcy.

Czy cellulit wraca?

Niestety, uzyskane podczas walki z cellulitem efekty mają odwracalny charakter. Dlatego nie należy rezygnować ze zdrowej diety i regularnej aktywności fizycznej wówczas, gdy wygląd skóry ulegnie poprawie. Warto także cyklicznie korzystać z zabiegów, które wygładzą skórę i ujędrnią ją, przyspieszając metabolizm tkankowy w miejscach szczególnie narażonych na cellulit, czyli na udach, biodrach, pośladkach czy ramionach.

Ile zabiegów na cellulit zapewni pożądany efekt?

Zabiegi antycellulitowe przeprowadzane są z wykorzystaniem różnych metod, takich jak masaż podciśnieniowy, terapia falami radiowymi i iniekcja dedykowanego preparatu. Niezależnie jednak od wybranej metody, zabiegi wymagają powtórzenia. Ich ilość uzależniona jest od stopnia zaawansowania cellulitu i określana przez specjalistę podczas poprzedzającej terapię konsultacji. Zwykle jednak wykonuje się 3-12 powtórzeń w regularnych odstępach czasowych.

Ile kosztuje pozbycie się cellulitu?

Cena zabiegu uzależniona jest wybranej metody. W przypadku iniekcji preparatu na jej wysokość wpływa ilość i rodzaj zużytego środka. Z kolei przy terapii falami radiowymi liczy się wielkość poddawanego zabiegowi obszaru. Koszt jednorazowego zabiegu z reguły waha się w granicach 250-900 PLN. Należy jednak wziąć pod uwagę konieczność powtórzeń, niezbędnych dla uzyskania satysfakcjonującego efektu.

Co trzeba jeść, żeby pozbyć się cellulitu?

Zabiegi antycellulitowe w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej warto wesprzeć zdrową, odpowiednio zbilansowaną dietą. Powinna być bogata w warzywa strączkowe, owoce oraz produkty pełnoziarniste. Aby zminimalizować ryzyko powstawania cellulitu należy zrezygnować z wysoko przetworzonej żywności i alkoholu, ograniczyć cukier i sól. Wskazane jest przyjmowanie dużych ilości wody.