Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!

Aby pobudzić naturalne procesy regeneracyjne swojej skóry i poprawić jej wygląd, umów się na zabieg Plasma Complex w Poznaniu. W gabinecie dr Kopaczyński czekają na Ciebie specjaliści z bogatym doświadczeniem oraz innowacyjna technologia, gwarantująca wysoką skuteczność. Plasma Complex umożliwia osiągnięcie odmładzającego i ujędrniającego efektu. Kuracja opiera się na wprowadzeniu pod skórę komórek macierzystych pacjenta oraz fibryny bogatopłytkowej.

Plasma Complex w Poznaniu - innowacyjna kuracja przeciwstarzeniowa

zabiegi plasma complex

Celem przeprowadzanego w naszym gabinecie zabiegu jest stymulacja procesów naprawczych skóry, a w rezultacie poprawy jej napięcia oraz kondycji. Wysoka skuteczność terapii wynika z jej autologicznego charakteru. W jej trakcie wykorzystywane jest osocze krwi pacjenta. Pozyskane w procesie jego odwirowywania fibryna strukturalna i komórkowa aplikowane są wraz ze skoncentrowanymi czynnikami wzrostu pod skórę, by pobudzić jej naturalne procesy rewitalizacyjne. Zabieg ten można stosować również do stymulacji porostu i poprawy jakości włosów.

Plasma ComplexⓇ to zabieg, który dla optymalnego efektu wymaga powtórzenia. Ilość sesji określa specjalista podczas konsultacji. Wiele zależy od aktualnego stanu cery, jej potrzeb oraz oczekiwań pacjenta. Zwykle jednak są to 3 zabiegi w odstępie 1 miesiąca.

Zabieg Plasma Complex - wskazania

Innowacyjna kuracja skierowana jest głównie do osób z cerą dojrzałą, którym zależy na jej wyraźnym odmłodzeniu. Aplikacja pozyskanego z krwi pacjenta preparatu zapewnia efekt znacznego spłycenia zmarszczek, a także zmniejszenia widoczności blizn oraz rozstępów. Następuje mobilizacja skóry do produkcji kolagenu, co z kolei sprzyja poprawie napięcia oraz jędrności.

Plasma Complex w Poznaniu to sposób na kompleksową odbudowę skóry, wyrównanie jej kolorytu oraz przywrócenie świeżego, promiennego wyglądu. Aby umówić się na zabieg, skonsultuj się ze specjalistą, który oceni istnienie wskazań do niego. Kto nie powinien poddawać się kuracji? Przeciwwskazania do Plasma ComplexⓇ to:

  • ciąża oraz okres karmienia piersią
  • choroby o charakterze autoimmunologicznym
  • aktywne infekcje wirusowe lub bakteryjne
  • przyjmowanie antykoagulantów i leków rozrzedzających krew
  • schorzenia wątroby

Plasma Complex - cena zabiegu

zabieg depilacji laserowej

Podczas konsultacji ze specjalistą dowiesz się więcej także o kosztach zabiegu. Znajdziesz je również w naszym cenniku. Plasma Complexnie wymaga od pacjentów specjalnego przygotowania. W dniu aplikacji preparatu nie powinni przyjmować leków rozrzedzających krew. Bezpośrednio po zabiegu można spodziewać się lekkiego zaczerwienienia na skórze, które ustępuje po kilku godzinach. W przypadku wrażliwej cery mogą pojawić się niewielkie krwiaki lub ślady po wkłuciach. Przestają jednak być widoczne po ok. 3 dniach.

Kuracja Plasma ComplexⓇ w Poznaniu rozpoczyna się oczyszczeniem poddawanego terapii obszaru i dezynfekcją skóry. Następnie specjalista pobiera krew, odwirowuje ją w specjalnym urządzeniu i aplikuje pacjentowi, metodą ostrzykiwania. Po zapewnieniu nowo tworzonym tkankom fundamentu, wstrzyknięta zostaje fibryna komórkowa, stymulująca procesy regeneracyjne. Cały zabieg nie zajmuje więcej niż 30-40 minut.

Zabieg Plasma Complex - opinie

Ze względu na wysoką skuteczność, zabieg Plasma Complex cieszy się doskonałymi opiniami wśród pacjentów, którzy zaobserwowali znaczącą poprawę wyglądu swojej cery oraz jej odmłodzenie. Pamiętaj, by po kuracji używać wyłącznie łagodnych kosmetyków, unikać promieniowania UV i przyjmować dużą ilość płynów. Masz pytania? Skontaktuj się z nami i umów na konsultację z naszym specjalistą. Dowiedz się więcej o zaawansowanej terapii, która zapewni Twojej skórze intensywną regenerację.

 

Plasma complex – fibryna bogatopłytkowa może być zastosowany w terapii łączonej wraz z frakcyjnym laserowym odmładzaniem skóry. Synergia w Medycynie Estetycznej to zawsze wartość dodana!

niwelowanie zmarszczek

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje zabieg Plasma Complex?

Cena jednego zabiegu Plasma Complex w gabinecie dr Kopaczyński wynosi 1200 PLN. Aby obniżyć koszty warto zdecydować się na pakiet trzech zabiegów, za który trzeba zapłacić 3200 PLN.

Kiedy należy spodziewać się efektów po zabiegu Plasma Complex?

Choć poprawę napięcia, zagęszczenia i sprężystości skóry można zauważyć już po pierwszym zabiegu, dla optymalnych efektów wizytę w gabinecie medycyny estetycznej należy powtórzyć. Ilość sesji określana jest przez specjalistę podczas konsultacji, na podstawie aktualnego stanu cery. Najczęściej jednak są to 3 zabiegi, przeprowadzane w miesięcznych odstępach. Warto wiedzieć, że pełen rezultat pojawia się dopiero po kilku miesiącach. Dzieje się tak, ponieważ w wyniku kuracji dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu w skórze i do przebudowy wszystkich jej warstw, co stanowi długotrwały proces. Aby utrzymać ujędrniający efekt, zabieg warto powtarzać co 6 miesięcy.

Czy zabieg Plasma Complex jest bolesny?

Zabieg polega na wstrzyknięciu materiału autologicznego, pochodzącego z odwirowanej krwi pacjenta. Aby znieść towarzyszące iniekcji ewentualne doznania bólowe, wykorzystywany jest krem znieczulający. Dzięki temu możesz liczyć na komfort podczas zabiegu. Po jego przeprowadzeniu skóra jest zaczerwieniona, a w niektórych przypadkach także delikatnie obrzęknięta. Objawy te jednak szybko ustępują.

Jak dbać o skórę po zabiegu Plasma Complex?

Po zabiegu Plasma Complex skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Stosuj łagodne kosmetyki. Zadbaj także o skuteczną ochronę przed słońcem. Przyjmuj dużą ilość płynów, by zapewnić organizmowi odpowiedni poziom nawilżenia. Warto także zrezygnować z makijażu po zabiegu oraz z intensywnego wysiłku fizycznego, nie korzystać z sauny oraz basenu.

Ile zabiegów osoczem jest niezbędnych dla optymalnego efektu?

Liczba niezbędnych dla uzyskania optymalnego efektu zabiegów określana jest przez lekarza podczas konsultacji. Specjalista bierze pod uwagę aktualny stan cery, jej potrzeby i oczekiwania Pacjenta. Z reguły jednak wystarczą 3 zabiegi, wykonywane co 4 tygodnie.