Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!
Mezoterapia okolica oka mezoterapia twarzy cienie pod oczami Poznań

Biostymulacja personalizowana to dostosowana do potrzeb Twojej skóry mezoterapia igłowa, która zapewnia naturalny efekt odmłodzenia, a także przyczynia się do poprawy jakości skóry i działa profilaktycznie!

Zabieg polega na iniekcji stymulatorów tkankowych, które pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, dając efekt liftingu i wygładzając zmarszczki.

Odpowiednie preparaty łączymy ze sobą tworząc spersonalizowaną terapię, dostosowaną do potrzeb Twojej skóry.

Dodatkowe efekty, jakie można osiągnąć to: rozjaśnienie, redukcja przebarwień, nawilżenie, biorewitalizacja skóry zachowując Twoje naturalne rysy twarzy i niepowtarzalny wygląd!

Mezoterapia okolicy oka to skuteczna metoda rewitalizacji doliny łez, redukcja cieni pod oczami i rozjaśniania zasiniena dolnej powieki.

Efekty spersonalizowanej mezoterapii:

 • poprawa napięcia skóry
 • efekt liftingu
 • biorewitalizacja
 • redukcja zmarszczek
 • ujędrnienie i zagęszczenie skóry
 • podkreślenie konturu twarzy

Korzystamy z koktajli na bazie kwasu hialuronowego i kwasu bursztynowego z dodatkiem bogatych składników aktywnych nowej generacji. Na podstawie profesjonalnej analizy stanu skóry i szczegółowego wywiadu z Pacjentem, łączmy preparaty tworząc spersonalizowaną terapię, dostosowaną do potrzeb Twojej skóry i oczekiwań. To zabieg szyty na miarę każdego Pacjenta, który można wykonać w Naszym gabinecie.

To grupa preparatów, która pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego też mogą być użyte nie tylko jako terapia odmładzająca, ale także jako zabieg profilaktyczny!

Mezoterapia bez siniaków? Stosujemy igły atraumatyczne

A jakich efektow mozemy sie po nim spodziewać?

Zmniejszenie porów, nawilżenie, wygładzenie, napiecie oraz rozświetlenie skóry.

Nie ma idealnego zabiegu. Dlatego łączymy różne techniki

Zabieg Plasma Complex

Dermapen jest urządzeniem do nakłuwania i metodą w poprawie stanu skóry,  pozwala wprowadzić substancje odżywcze do głębszych warstw skóry.

Powstałe mikrourazy stymulują procesy regeneracyjne skóry. Stymulacja fibroblastów pobudza do produkcji kolegenu i elastyny- dzięki temu skóra jest lepiej ukrwiona i wzmocniona, zauważalna jest znacząca poprawa gęstości, jędrności i elastyczności skóry.

EFEKT ZABIEGU:

 • Odmłodzenie
 • Poprawa ogólna stanu skóry
 • Zwężenie porów
 • Poprawa napięcia skóry
 • Wygładzenie blizn
 • Redukcja zmarszczek
 • Redukcja rozstępów
 • Niwelowanie przebarwień- szczególnie w terapii łączonej z peelingiem chemicznym

Po wykonanym zabiegu skóra jest żywo czerwona- od tego momentu zaczyna się intensywna regeneracja skóry. Po jednym dniu podrażnienie jest dyskretnie widoczne. Po kilku dniach obserwuje się delikatne złuszczanie skóry. W trakcie terapii warto wspomagać odpowiednimi dermokosmetykami i filtrami. Należy pamiętać aby zachować odpowiednią higienę twarzy szczególnie w pierwszym dniu po zabiegu.

Kolejna metoda i modyfikacja powyższego zabiegu - osocze i fibryna!

Pobudzenie procesu namnażania się i odkładania w stelażu fibrynowym grup komórkowych, niezbędnych do tworzenia nowej tkanki: fibroblastów, komórek naskórka i naczyń krwionośnych. Rozpoczyna się synteza kolagenu i białek struktutalnych.

 1. Pobranie krwi
 2. Odwirowanie i pobranie materiału, czyli fibryny strukturalnej, iniekcyjnej bądź osocza.
 3. Ostrzyknięcie wybranego obszaru, budowa stelażu fibrynowego z dodatkowym podcięciem zrostów.
Zabieg Plasma Complex

W przypadku głębokich blizn - wypełniacze

To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga w kontrolowaniu rozległych ubytków tkanki skórnej i podskórnej. Dzięki mniejszej lepkości i ekstremalnej plastyczności jest to skuteczna formuła we wszystkich tych przypadkach, gdzie chcemy uzyskać dużą jednolitość i spójność uzyskanej objętości, której efektem będzie zdecydowana poprawa jędrności, napięcia i elastyczności skóry typowych dla młodego wyglądu.

Zabiegi wykonujemy z użyciem wypełniaczy. To linia wypełniaczy skórnych do wstrzykiwania, na bazie kwasu hialuronowego, stosowana w celu wygładzania zmarszczek, linii, dodawania objętości ustom i zarysowania konturów twarzy.

Mezoterapia mikroigłowa

Blizny to trwały ślad powstały na skórze po urazie, stanie zapalnym lub w przebiegu niektórych chorób skóry(np. po zmianach trądzikowych). Pacjenci z bliznami najczęściej zgłaszają się z powodów estetycznych.

Działanie terapeutyczne ogranicza się do korekcji wyglądu blizny i zależy od jej lokalizacji, wielkości, czasu, jaki minął od powstania blizny, oraz jej typu morfologicznego, a także od doświadczenia lekarza podejmującego się leczenia. Istnieje bardzo wiele metod znajdujących zastosowanie w terapii blizn, ale żadna z nich nie jest skuteczna u wszystkich pacjentów. Dlatego najczęściej wskazane jest ich kojarzenie.

Dlatego proponujemy terapie łączone, z wykorzystaniem urządzenia Dermapen w skojarzeniu z peelingami chemicznymi i  dedykowanymi do danej przypadłości dermokosmetykami. Przeprowadzony zabieg mikronakłuwania jest tak samo ważny jak odpowiednia pielęgnacja w trakcie i po cyklu zabiegów. W zależności od problemu z jakim zgłasza się pacjent, proponuje się wykonanie serii 3-4-6 zabiegów.

Kolejną propozycją leczenia blizn, są iniekcje preparatów uzyskanych z krwi pacjenta. Zaliczamy osocze bogato-płytkowe, fibrynę iniekcyjną i strukturalną. Dzięki zawartych w nich aktywatorach tkankowych  mobilizujemy organizm do naturalnej regeneracji i odbudowy. Krew pacjenta jest pobierana tuż przed zabiegiem, następnie umieszczana w wirówce celem separacji składników krwi. Następnie niezwłocznie podawana w leczone miejsce.

W przypadku głębokich zmian, obecności blizn typu rolling(skóra przypomina doliny i wzniesienia) można zastosować wypełniacze tkankowe. Do podawania podskórnego stosujemy igły lub kaniule(tępo zakończone igły, które przemieszczają się w tkankach redukując traumatyzację).