Zaplanuj swoją laseroterapię. Umów się na konsultację!

Choć medycyna estetyczna stanowi stosunkowo młodą gałąź medycyny, jej rozwój postępuje błyskawicznie. Wynika to z potrzeb osób, które chcą zapewnić swojej skórze piękny, świeży i młody wygląd. W gabinecie dr Kopaczyński mogą one liczyć na profesjonalne wsparcie doświadczonego specjalisty. Oferujemy przeprowadzane z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu zabiegi estetyczne, które poprawiają jędrność skóry, wygładzają ją i przywracają blask.

Zabiegi estetyczne w Poznaniu - wiedza i doświadczenie

Na Twojej skórze pojawiają się  pierwsze oznaki starzenia? A może masz problem z przebarwieniami lub nadpotliwością? Skorzystaj z  zabiegów medycyny estetycznej w gabinecie dr Kopaczyński. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc specjalisty, indywidualne podejście i poczucie bezpieczeństwa w trakcie pierwszej oraz kolejnych wizyt.

Zabiegi medycyny estetycznej dostosowywane są do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W ich szerokim wachlarzu dostępne są m.in. wolumetria twarzy, usuwanie zmarszczek, powiększanie i modelowanie ust oraz wiele innych.

Zabiegi medycyny estetycznej - dla gładkiej i jędrnej skóry

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność. To efekt wytwarzania coraz mniejszych ilości kolagenu oraz elastyny, które odpowiadają za jej młody wygląd. W rezultacie pojawiają się zmarszczki, zwiotczenia i zmiany w obrębie konturu twarzy. Aby zwiększyć jej gęstość i przywrócić gładkość, warto zdecydować się na zabiegi estetyczne. Przeprowadzane przez lekarza z wykorzystaniem dedykowanego sprzętu i preparatów, skutecznie przeciwdziałają procesom starzenia się skóry, a także redukują jego pierwsze oznaki.

W ofercie gabinetu dr Kopaczyński dostępne są zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, innowacyjnych laserów, fal radiowych, toksyny botulinowej i nie tylko. Podczas gdy na efekty niektórych działań trzeba nieco poczekać, inne zauważalne są niemal natychmiast. Wszystko zależy od zastosowanej metody, oczekiwań i indywidualnych uwarunkowań Klientów.

Zabiegi estetyczne - redukcja przebarwień

Nierówny koloryt twarzy stanowi problem wielu osób. To efekt niewłaściwej pracy melanocytów, spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce, zaburzeniami gospodarki hormonalnej, procesami starzenia się i chorobami skóry. Przebarwienia można jednak zlikwidować, poddając się laserowym zabiegom w gabinecie dr Kopaczyński. Ich zaletami jest krótki okres rekonwalescencji i możliwość niemal natychmiastowego powrotu do codziennych aktywności.

Zabiegi estetyczne w Poznaniu stanowią odpowiedni wybór dla osób, które chcą pozbyć się nie tylko przebarwień, ale też plam posłonecznych, wątrobowych, soczewicowatych i ostudy. Efektem jest zmniejszenie ich widoczności i ujednolicenie kolorytu. Zwykle wystarczą 3-4 zabiegi dla usunięcia niewielkich zmian. Podczas zabiegów laserowych w naszym gabinecie wykorzystywany jest sprzęt, gwarantujący Pacjentom komfort oraz bezpieczeństwo

Zabiegi medycyny estetycznej z zastosowaniem botoksu

Zmagasz się z problemem nadpotliwości? A może z bruksizmem? W obu przypadkach dostępne w naszej ofercie zabiegi medycyny estetycznej pomogą w eliminacji uciążliwych dolegliwości. To możliwe dzięki wyjątkowym właściwościom toksyny botulinowej, której działanie wiąże się z blokowaniem zakończeń nerwowych w ostrzykiwanej nią okolicy. Wykorzystywane podczas terapii preparaty są bezpieczne dla Pacjentów, a ich aplikacją zajmuje się doświadczony specjalista.

Zabiegi estetyczne z wykorzystaniem botoksu ograniczają aktywność gruczołów potowych, zapewniając suchy komfort. Sprzyjają także osłabieniu mięśni żwaczy, których nadmierne napięcie u osób z bruksizmem może doprowadzić do ścierania i pękania zębów, a także dokuczliwych bólów głowy. Zabiegom tym nie towarzyszą znaczące dolegliwości bólowe, a precyzyjne podanie preparatu stanowi gwarancję skuteczności terapii. Efekty pojawiają się 3-7 dni po wizycie w naszym gabinecie i utrzymują się przez 4-8 miesięcy. Po tym czasie warto poddać się zabiegowi ponownie.

Zabiegi medycyny estetycznej - cennik

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie gabinetu dr Kopaczyński? Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje i fachową pomoc w wyborze zabiegu dla siebie. Gwarantujemy wysoką jakość opieki, profesjonalne przygotowanie, a także wsparcie po jego przeprowadzeniu. W trakcie zabiegów dbamy o komfort i samopoczucie naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, by efekt odpowiadał ich oczekiwaniom. Ceny zabiegów medycyny estetycznej znajdziesz w naszym cenniku. Aby jednak uzyskać szczegółowe informacje o kosztach, napisz do nas lub zadzwoń.

Przywróć swojej skórze świeżość i blask. Nasze zabiegi poprawią jej kondycję, spowolnią procesy starzenia się, przywrócą jednolity koloryt i pomogą pozbyć się takich dolegliwości, jak nadmierne pocenie się czy zgrzytanie zębami. W gabinecie dr Kopaczyński możesz liczyć na wysokie standardy bezpieczeństwa i opieki. Nie zwlekaj i umów się na konsultację ze specjalistą już teraz!